strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
o marce

napisali o nas

gdzie kupic

Kubek DYDUŚ K10:
rodziceradza.pl
2 Sierpnia 2010.
  Może spróbujcie kubka niekapka. Niekapki mają trochę inne ustniki. Dziecku jest się trudno przyzwyczaić do picia ze smoka bo ssie się go inaczej niż pierś, mleko wypływa dużo szybciej, a dziecko musi się nauczyć sprawnie je połykać. Ja używałam kubka niekapka do nauki picia Dyduś z dodatkową osłonką na ustnik, rewelacyjny na spacery.
     
Butelka DYDUŚ B830
forum.gazeta.pl
2 Lipca 2010.
  Ja uległam panice by butelki nie zawierały BISFENOLU A i zakupiłam w aptece butelkę wyprodukowaną z bezpiecznego tworzywa, nie zawierającego bisfenolu marki Dyduś. Nie musisz się więc przejmować, czy zbyt długo nie przechowujesz pokarmu lub napoju. Butelka posiada też nieuczulający smoczek, na to też warto zwrócić uwagę bo podobno silikonowe nie powodują alergii u dzieci tak jak gumowe.
     
Smoczek lateksowy Dyduś
www.urwis.pl
Maj 2010.
  Ja miałam podobny problem ze swoją Leną, wszystkie smoczki wypluwała i nie chciała z ich ssać, aż w końcu koleżanka przyniosła do spróbowania smoczek gumowy marki Dyduś. Może i nie wyglądał tak pięknie jak smoczki silikonowe, z różnymi bajerami i stopniami przepływu ale to jedyny smoczek, który Lenie pasuje. Teraz przez internet zamówiłam już kolejny i oby również się Lenie spodobał
     
Butelka antykolkowa
DYDUŚ B710 i B720
www.urwis.pl
25 Maja 2010.
  Ja przetestowałam na własnej córci i uczciwie mogę polecić butelki antykolkowe. Używałam butelki antykolkowej marki Dyduś zarówno dużej jak i małej (do dobrego łatwo się przyzwyczaić). Butelki mają służyć zapobieganiu połykania powietrza przez dziecko w trakcie karmienia i nie wiem czy to konstrukcja butelki, czy zastosowany smoczek ale jest to jedyny sposób dzięki któremu moja córcia nie ma kolek. Naprawdę godne są wypróbowania.
     
Butelka DYDUŚ B221
www.ceneo.pl
Wrzesień 2009
 

Butelka dla niemowląt proponowana nam przez DYDUŚ to dobry wybór. Produkt ma naprawdę przystępną cenę. Butelka niczym się nie różni od innych produktów tego typu proponowanych nam przez inne firmy. Jedyną wadą jest niefunkcjonalny smoczek.

Zalety produktu: długo trzyma ciepło, łatwość mycia

     
Butelki DYDUŚ B220, B120
www.cokupic.pl
17 Września 2009
  Jestem posiadaczką kilku butelek tego rodzaju. Główną ich zaletą jest naprawdę niewygórowana cena, dodatkowo butelki mają takie same standardy i funkcje jak produkty innych firm. gorąco polecam mamom dla których liczy się cena
Plusy: wytrzymałość, proste w użyciu, wystarczająco szczelna
Minusy: brak

MAMO TO JA
Wrzesień 2010
Butelka antykolkowa
DYDUŚ B720
  Butelka do zadań specjalnych
Wypróbowałaś już wszystkie herbatki antykolkowe, masaże i preparaty z apteki…, a smyk dalej zanosi się płaczem z powodu bólu brzuszka? Może pora zmienić butelkę do karmienia na antykolkową, np. Dyduś (z wygodnym odkręcanym dnem).
     
MAM DZIECKO
Maj 2008
Artykuł: Butelkowy kram
Butelka antykolkowa
DYDUŚ B720
  Ma nietypowy, zakrzywiony kształt i zawór antykolkowy. Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza podczas karmienia
     
SKLEPIK
Wydanie wiosna – lato 2007
Przegląd butelek i kubków
Kubek niekapek DYDUŚ K18
  Specjalnie skonstruowany silikonowy ustnik zapobiega wyciekaniu napoju, nawet gdy kubek jest odwrócony do góry dnem. Ergonomiczny kształt kubeczka sprawia, że maluchowi łatwo będzie go utrzymać w rączkach.
   
BABY
Marzec 2007
Podgrzewany talerz DYDUŚ
  Składa się z dwóch części. Do dolnej nalewamy ciepłą wodę, która utrzymuje w odpowiedniej temperaturze jedzenie podane na górnym talerzu. Szczególnie przydatny do karmienia dzieci wolno jedzących. Antypoślizgowa podkładka uniemożliwia gwałtowne przesuwanie talerza.
strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
BlanX MedSAL29BiorepairAngelicaWszystko o zębach