strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
Dyduś

Nowości

Butelki
Smoczki
Kubeczki
Gryzaki

Najlepszy dla dziecka
         
Pomagają ukoić ból dziąseł u niemowląt w okresie ząbkowania. Wykonane z najwyższej jakości, nietoksycznych materiałów, nie zawierają ftalanów i PCV. Części przeznaczone do gryzienia wykonane są z miękkiego i trwałego, odpornego na przekłuwanie materiału. Gryzaki dzięki swojemu kształtowi są łatwe do chwytania, co przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowo-wzrokowej niemowlęcia. Jaskrawe kolory przyciągają wzrok i na pewno spodobają się każdemu maluchowi.
         
Gryzaki GRW-G pomagają ukoić ból dziąseł u niemowląt w okresie ząbkowania. Wykonano je z najwyższej jakości tworzywa, bezpiecznego dla dzieci. Gryzaki są wytrzymałe – nawet intensywna eksploatacja nie wpływa na ich kształt. Żywa kolorystyka wzbudza zainteresowanie dzieci – nie trzeba ich zachęcać, by sięgnęły po gryzak. Gryzaki nie wyślizgują się z rąk – maluchom łatwo jest je utrzymać przy sobie.t
         

Gdy patrzymy na malucha zmagającego się z bólem wywołanym przez ząbkowanie, chcemy mu pomóc w każdym możliwy sposób. Najlepiej podarować dziecku uprzednio schłodzony w lodowce gryzak marki Dyduś. Ten niepozorny, wypełniony wodą przedmiot błyskawicznie złagodzi ból zębów. Nie będziemy nawet musieli zachęcać dziecka do sięgnięcia po gryzak – modele z linii GRW-F, GRW-J i GRW-D są tak kolorowe, że maluchy traktują je jak kolejne zabawki. Gryzaki marki Dyduś są wykonywane z materiałów o najwyższej jakości – są w 100% bezpiecznie dla każdego dziecka.

         

Gryzak oziębiający przeznaczony do kojenia bólu dziąseł u niemowląt w okresie ząbkowania. Wykonany jest z nietoksycznego, miękkiego, trwałego materiału. Wypełniony jest wodą sterylizowaną, wolną od drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń. Gryzak dzięki swojemu kształtowi jest łatwy do chwytania, co przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowo-wzrokowej niemowlęcia. Gryzak można schłodzić w chłodziarce, ale nie należy wkładać go do komory zamrażalnika.

 

 

strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
BlanX MedSAL29BiorepairAngelicaWszystko o zębach