strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
Dyduś

Nowości

Butelki
Smoczki
Kubeczki
Gryzaki

Najlepszy dla dziecka
 

Specjalny silikonowy zaworek umieszczony w pokrywce kubka zapobiega wylewaniu się płynu w przypadku obrócenia kubka do góry dnem.

Pokrywka zakrywająca ustnik zapewnia optymalną higienę użytkowania kubka (dzięki szczelnej pokrywce ustnik pozostaje cały czas idealnie czysty i nie brudzi się nawet podczas najdłuższych podróży i spacerów).

Przyjemne dla oka kolory kubków K 11 szybką czynią z nich ulubionych kompanów dzieci. Dzięki specjalnym wybrzuszeniom na uchwytach maluchy nie mają problemu z utrzymaniem kubków  w rękach. Ustnik niekapek wyróżnia się miękka końcówką, która ułatwia dzieciom zasysanie napojów. Ustnik chroniony jest szczelną i dopasowaną pokrywkę, szczególnie przydatną podczas spacerów. Kubek niekapek pozwala łatwo przejść od karmienia piersią do karmienia z butelki lub kubka.

 

 
Kubek K12/J to doskonały wybór dla malucha. Wyjątkowo miękki ustnik jest idealny dla małych dzieci przyzwyczajonych do karmienia piersią. Taka konstrukcja przycznia się do bezstresowej nauki samodzielnego picia. Wygodne uchwyty dostosowano do dziecięcych dłoni. Natomiast dzięki małej pojemności kubek ma kompaktowe wymiary, które ułatwiają trzymanie kubka. Produkt wykonano z wysokogatunkowego tworzywa niezawierającego Bisfenolu A.

W życiu każdego malucha nadchodzi taki moment, gdy musi coś wykonać po raz pierwszy. Jeśli chcesz, by Twoja pociecha zaczęła samodzielnie pić z kubka czy szklanki, idealnym rozwiązaniem jest kubek niekapek DYDUŚ K15. Przekonają się do niego nawet dzieci, które są wyjątkowo przywiązane do picia z butelki. Dzięki wyprofilowanym uchwytom trzymanie kubka i podnoszenie go do ust jest bardzo proste. Kubek wyposażono w miękki ustnik, na który przypadnie do gustu dzieciom wciąż przyzwyczajonym do smoczka. Kubki wykonane są z bardzo bezpiecznego tworzywa niezawierającego BISFENOLU A. Są dostępne w trzech soczystych kolorach, które rozbudzą apetyt każdego niejadka.

 

 

W pewnych kwestiach dzieci nie różnią się od dorosłych – najmłodsi także lubią pić przez słomkę. Kubek DYDUŚ K15/R to świetnie rozwiązanie dla dzieci w wieku powyżej 12 miesięcy. Ruchoma część nakrętki pozwala na wysuwanie i chowanie elastycznej słomki. Dzięki temu słomka jest doskonale chroniona przed wszelkimi zabrudzeniami i uszkodzeniem. Warto zwrócić uwagę na wyprofilowane uchwyty. Są one idealnie dostosowane do rączek maluchów – nie ma ryzyka, że kubek wyślizgnie się z rąk. Trzymając kubek za uchwyt, dziecko z łatwością może go podnieść, co ułatwia picie. Kubki wykonane są ze szczególnie bezpiecznego tworzywa niezawierającego BISFENOLU A. Są dostępne w trzech soczystych kolorach, które rozbudzą apetyt każdego niejadka.

Kubek DYDUŚ K18 pomoże Twojemu dziecku w sposób błyskawiczny nauczyć się samodzielnie pić. Kubek do nauki picia DYDUŚ K18, zgodnie z najnowszymi trendami wyprodukowany został ze szczególnie bezpiecznego tworzywa nie zawierającego BISFENOLU A. Dzięki temu można w nim długo przechowywać pokarm i napoje. Dodatkowo kubek K18 marki DYDUŚ wyposażony jest w miękki, silikonowy ustnik, który nie uczula i nie powoduje alergii u dzieci. Ustnik zabezpieczony jest pokrywką a jego specjalna konstrukcja zapobiega wyciekaniu płynu, nawet w przypadku obrócenia kubka do góry dnem. Ergonomiczny kształt kubka sprawia, iż jest on łatwy do chwytania. Przyjazne kolory przyciągają wzrok dziecka a picie z kubeczka zamienia codzienny rytuał w chwile przyjemności i radości.

 

Kubek niekapek K20 to coś, czego nie może zabraknąć w arsenale młodego rodzica. Dzięki niemu życie staje się prostsze – rzadziej trzeba sprzątać rozlane napoje. Wyjątkowy kubek marki Dyduś został zaprojektowany tak, że nawet jeśli dziecko odwróci go do góry dnem, nic się z niego nie wyleje. Na wewnętrznej stronie uchwytów umieszczono delikatne wybrzuszenia, które ułatwiają maluchom trzymanie kubka. Bajkowe wzornictwo zachwyca kolorami i uroczymi nadrukami. Kubek wykonano z wysokogatunkowego tworzywa niezawierającego BISFENOLU A.

strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
BlanX MedSAL29BiorepairAngelicaWszystko o zębach