strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
Dyduś

Nowości

Butelki
Smoczki
Kubeczki
Gryzaki

Najlepszy dla dziecka

Przyjemne dla oka kolory kubków K 11 szybką czynią z nich ulubionych kompanów dzieci. Dzięki specjalnym wybrzuszeniom na uchwytach maluchy nie mają problemu z utrzymaniem kubków  w rękach. Ustnik niekapek wyróżnia się miękka końcówką, która ułatwia dzieciom zasysanie napojów. Ustnik chroniony jest szczelną i dopasowaną pokrywkę, szczególnie przydatną podczas spacerów. Kubek niekapek pozwala łatwo przejść od karmienia piersią do karmienia z butelki lub kubka.

Miś koala, lisek i sówka - te sympatyczne zwierzaki zdobią tarczki smoczków SG 91. Maluchów nie trzeba namawiać, żeby się nimi zainteresowały. Ortodontyczny smoczek wykonano z wytrzymałego, antyalergicznego silikonu. Dzięki wentylowanej tarczce ryzyko odparzeń od śliny jest zminimalizowane. Warto też zwrócić uwagę na gładkie krawędzie tarczki, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania smoczków przez dzieci.
         

Gryzak oziębiający przeznaczony do kojenia bólu dziąseł u niemowląt w okresie ząbkowania. Wykonany jest z nietoksycznego, miękkiego, trwałego materiału. Wypełniony jest wodą sterylizowaną, wolną od drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń. Gryzak dzięki swojemu kształtowi jest łatwy do chwytania, co przyczynia się do rozwoju koordynacji ruchowo-wzrokowej niemowlęcia. Gryzak można schłodzić w chłodziarce, ale nie należy wkładać go do komory zamrażalnika.

 


Misie koala, sowy czy żyrafy to od zawsze ulubieńcy maluchów – właśnie dlatego zaprosiliśmy je na butelki Dyduś B422. To produkty wykonane z wysokogatunkowego, bezpiecznego tworzywa. Warto zwrócić uwagę na szeroką szyjkę, która ułatwia czyszczenie butelki. Równie praktyczny jest smoczek, który kształtem przypomina kobiecą pierś, dzięki czemu dziecko łatwo się do niego przyzwyczaja. Smoczek zawiera specjalne odpowietrzenie, które może zapobiec powstawaniu kolki u malucha.

Czym jest Polipropylen - kliknij
Gryzaki GRW-G pomagają ukoić ból dziąseł u niemowląt w okresie ząbkowania. Wykonano je z najwyższej jakości tworzywa, bezpiecznego dla dzieci. Gryzaki są wytrzymałe – nawet intensywna eksploatacja nie wpływa na ich kształt. Żywa kolorystyka wzbudza zainteresowanie dzieci – nie trzeba ich zachęcać, by sięgnęły po gryzak. Gryzaki nie wyślizgują się z rąk – maluchom łatwo jest je utrzymać przy sobie.
Kubek K12/J to doskonały wybór dla malucha. Wyjątkowo miękki ustnik jest idealny dla małych dzieci przyzwyczajonych do karmienia piersią. Taka konstrukcja przycznia się do bezstresowej nauki samodzielnego picia. Wygodne uchwyty dostosowano do dziecięcych dłoni. Natomiast dzięki małej pojemności kubek ma kompaktowe wymiary, które ułatwiają trzymanie kubka. Produkt wykonano z wysokogatunkowego tworzywa niezawierającego Bisfenolu A.
 

Wszystkie maluchy do pewnego wieku mają problemy z koordynacją ruchowo-wzrokową. Dlatego tak ważne, by uchwyty butelek były przyjazne dzieciom. Szerokie uchwyty butelek B151 i B251 zostały specjalnie przystosowane do kształtu małych rączek, ale są cenione także przez rodziców. Dodatkową zaletą jest antyalergiczny silikonowy smoczek. Maluchom spodobają się kolorowe nadruki na butelkach – już sam ich widok wywoła szeroki uśmiech na małej buzi. Butelki dostępne są w dwóch pojemnościach. Można je myć w zmywarkach na wysokich półkach. Do produkcji wykorzystuje się wysokogatunkowe tworzywo niezawierające BISFENOLU A.

Chyba nie ma dziecka, które nie uśmiechnęłoby się na widok tych butelek. Kolorowe elementy, niezwykle radosne nadruki i wygodne uchwyty to spełnienie marzeń spragnionego malucha. Uchwyty butelek są wyjątkowo szerokie, więc małym rączkom dużo łatwiej jest je złapać. Charakterystyczna dla modelu B421 jest modna szeroka szyjka, a co za tym idzie antyalergiczny smoczek o większej podstawie, który kształtem jest bardzo zbliżony do kobiecej piersi. Butelki można myć w zmywarkach na wysokich półkach. Do produkcji wykorzystuje się wysokogatunkowe tworzywo niezawierające BISFENOLU A.

Kubek niekapek K20 to coś, czego nie może zabraknąć w arsenale młodego rodzica. Dzięki niemu życie staje się prostsze – rzadziej trzeba sprzątać rozlane napoje. Wyjątkowy kubek marki Dyduś został zaprojektowany tak, że nawet jeśli dziecko odwróci go do góry dnem, nic się z niego nie wyleje. Na wewnętrznej stronie uchwytów umieszczono delikatne wybrzuszenia, które ułatwiają maluchom trzymanie kubka. Bajkowe wzornictwo zachwyca kolorami i uroczymi nadrukami. Kubek wykonano z wysokogatunkowego tworzywa niezawierającego BISFENOLU A.

O prawidłowy zgryz dziecka należy dbać od samego początku. Aby maluch w przyszłości nie miał problemu w postaci np. krzywych zębów, trzeba wybrać silikonowy smoczek ortodontyczny taki jak SG72. Charakterystyczny kształt, będący efektem wielu lat doświadczeń i badań, ma wiele zalet – korzystając z niego, dziecko domyka usta, dzięki czemu górne drogi oddechowe nie są narażone na infekcje. Smoczek rewelacyjnie redukuje także napięcia mięśni języka. Smoczki SG72 są dostępne w dwóch rozmiarach, przeznaczonych odpowiednio dla dzieci wieku od 3 miesięcy i od 6 miesięcy.

Zestaw ZSU to rozwiązanie dla wszystkich rodziców, których dzieci mają tendencję do gubienia drobiazgów. Specjalny klips pozwala przymocować smoczek na tasiemce np. do ubranka malucha. Dzięki temu nawet podczas długiego spaceru nie będzie ryzyka, że smoczek upadnie na parkową alejkę czy chodnik. Ortodontyczny silikonowy smoczek ZSU to najzdrowszy wybór – odpowiednio wyprofilowany kształt sprawia, że zgryz niemowlaka od samego początku rozwija się prawidłowo. Smoczki ZSU są dostępne w dwóch rozmiarach, przeznaczonych odpowiednio dla dzieci wieku od 3 miesięcy i od 6 miesięcy.

Gdy patrzymy na malucha zmagającego się z bólem wywołanym przez ząbkowanie, chcemy mu pomóc w każdym możliwy sposób. Najlepiej podarować dziecku uprzednio schłodzony w lodowce gryzak marki Dyduś. Ten niepozorny, wypełniony wodą przedmiot błyskawicznie złagodzi ból zębów. Nie będziemy nawet musieli zachęcać dziecka do sięgnięcia po gryzak – modele z linii GRW-F, GRW-J i GRW-D są tak kolorowe, że maluchy traktują je jak kolejne zabawki. Gryzaki marki Dyduś są wykonywane z materiałów o najwyższej jakości – są w 100% bezpiecznie dla każdego dziecka.

strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
BlanX MedSAL29BiorepairAngelicaWszystko o zębach