strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
Dyduś

Nowości

Butelki
Smoczki
Kubeczki
Gryzaki

Najlepszy dla dziecka


 

Kauczukowy ortodontyczny

Kauczukowy, ortodontyczny smoczek na butelkę. Ortodontyczny kształt wspomaga prawidłowy rozwój dziąseł i zębów malucha. Smoczek wykonany jest z wysokiej jakości naturalnej gumy lateksowej, co sprawia, że jest niezwykle miękki i elastyczny, a jednocześnie wyjątkowo trwały. Smoczek przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia.

 

Kauczukowy regularny

Kauczukowy smoczek na butelkę o regularnym kształcie. Smoczek wyprodukowany jest z wysokiej jakości naturalnej gumy lateksowej. Regularny kształt smoczka przypomina pierś mamy, dzięki czemu sprawia, że karmienie butelką staje się bardziej zbliżone do karmienia piersią. Smoczek przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia.

 

 

 

Silikonowy regularny

Silikonowy, regularny smoczek na butelkę, zalecany szczególnie dla niemowląt ze skłonnościami do uczuleń. Kształtem przypomina kobiecy sutek, dzięki czemu nie zaburza naturalnego odruchu ssania. Smoczek przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia.

 

Silikonowy ortodontyczny

Silikonowy, ortodontyczny smoczek na butelkę. Smoczek wykonany jest z wysokiej jakości ciekłego silikonu, nie powodującego uczuleń. Kształt smoczka wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka, umożliwiając naturalny, prawidłowy rozwój zgryzu, dziąseł oraz podniebienia. Smoczek przeznaczony jest dla dzieci od 0+.

 

 

 

Silikonowy trójprzepływowy

Silikonowy, regularny, trójprzepływowy smoczek na butelkę. Smoczek wykonany jest z wysokiej jakości ciekłego silikonu. Posiada specjalne nacięcie, które pozwala stopniować przepływ pokarmu – od powolnego (np. mleko) przez średni do szybkiego (do gęstych pokarmów, np. kaszki). Smoczek przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia.

 

Kauczukowy, regularny smoczek uspokajający. Smoczek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia. Wyprodukowany z naturalnej gumy lateksowej, niezwykle miękkiej i elastycznej. Tarczka smoczka posiada otwory zapewniające cyrkulację powietrza, co zapobiega powstawaniu ewentualnych podrażnień skóry wokół ust dziecka. Smoczki dostępne są w bajecznych kolorach.

 

 

 

     

Kauczukowy ortodontyczny smoczek do uspokajania, przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 miesiąca życia.

Smoczek wykonany jest z wysokiej jakości naturalnej gumy lateksowej.

Silikonowy ortodontyczny smoczek do uspokajania, przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 miesiąca życia.
 
Smoczek silikonowy zalecany jest szczególnie dla niemowląt ze skłonnością do uczuleń.
 

Kauczukowy, regularny smoczek uspokajający. Smoczek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia. Wyprodukowany z naturalnej gumy lateksowej, niezwykle miękkiej i elastycznej. Tarczka smoczka posiada otwory zapewniające cyrkulację powietrza, co zapobiega powstawaniu ewentualnych podrażnień skóry wokół ust dziecka. Smoczki dostępne są w bajecznych kolorach.

 

 

O prawidłowy zgryz dziecka należy dbać od samego początku. Aby maluch w przyszłości nie miał problemu w postaci np. krzywych zębów, trzeba wybrać silikonowy smoczek ortodontyczny taki jak SG72. Charakterystyczny kształt, będący efektem wielu lat doświadczeń i badań, ma wiele zalet – korzystając z niego, dziecko domyka usta, dzięki czemu górne drogi oddechowe nie są narażone na infekcje. Smoczek rewelacyjnie redukuje także napięcia mięśni języka. Smoczki SG72 są dostępne w dwóch rozmiarach, przeznaczonych odpowiednio dla dzieci wieku od 3 miesięcy i od 6 miesięcy.

 
 
Miś koala, lisek i sówka - te sympatyczne zwierzaki zdobią tarczki smoczków SG 91. Maluchów nie trzeba namawiać, żeby się nimi zainteresowały. Ortodontyczny smoczek wykonano z wytrzymałego, antyalergicznego silikonu. Dzięki wentylowanej tarczce ryzyko odparzeń od śliny jest zminimalizowane. Warto też zwrócić uwagę na gładkie krawędzie tarczki, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania smoczków przez dzieci.
Kształt smoczka umożliwia naturalny, prawidłowy rozwój zgryzu, dziąseł oraz podniebienia. Odpowiednio wyprofilowany kształt tarczki i uchwytu zapobiega ewentualnym odgnieceniom buzi dziecka. Tarczka posiada również specjalnie wyprofilowane wycięcie na nosek zapewniające maluchowi komfort ssania oraz dwa otwory (kanały cyrkulacji), które zapewniają przepływ powietrza. Otworki uniemożliwiają gromadzenie się śliny pod tarczką chroniąc delikatną skórę wokół buzi dziecka przed ewentualnymi podrażnieniami. Smoczki dostępne są w pastelowych kolorach, idealnych dla niemowląt. 
strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
BlanX MedSAL29BiorepairAngelicaWszystko o zębach