strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
akcje

wydarzenia

press room


 
 

Z przyjemnością i dumą informujemy, że marka Dyduś
w bieżącym roku zdobyła tytuł DOBRA MARKA 2015
– Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: Akcesoria
dla niemowląt i dzieci. Wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym i najlepiej rozpoznawalnym markom na rynku polskim. Przedmiotem analiz objęte zostały m.in. pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. Miło nam poinformować, iż marka Dyduś została w tych badaniach wysoko oceniona, czego dowodem jest przyznany tytuł.

Targi KIDS’ TIME należą do najważniejszych europejskich imprez branży dziecięcej, dlatego nie mogło na nich zabraknąć marki Dyduś. W dniach 26-28 lutego zapraszamy
do Kielc. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to miejsce, gdzie rodzą się nowe rynkowe trendy. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe kolekcje wzbudzają bardzo duże zainteresowanie wśród wszystkich zwiedzających.

Do zobaczenia!

 

 

Od początku istnienia nasza firma - właściciel marki DYDUŚ® - nie zapomina o najbardziej potrzebujących. Zwłaszcza dzieci stają się motywem i celem naszych działań, gdyż jako marka akcesoriów dla niemowląt DYDUŚ®, chcielibyśmy, by dzieciństwo każdego dziecka było przepełnione uśmiechem i radością. Niestety dużo dzieci na świecie nie ma wielu powodów do radości. Nie mają one dostępu do podstawowych dóbr, których posiadanie jest dla większości z nas czymś naturalnym i oczywistym, jak np. czysta woda czy żywność.

Pragnąc przyczynić się do poprawy losu dzieci z najbiedniejszych rejonów Afryki,
z przyjemnością przekazaliśmy najpotrzebniejsze akcesoria dla niemowląt, najmłodszym dzieciom będącym pod opieką Fundacji Usłyszeć Afrykę, w ramach projektu BURUNDI
– butelki dla niemowląt. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć działania Fundacji, bowiem pomoc najbardziej potrzebującym, a szczególnie dzieciom jest dla nas najwyższą wartością.

Mamy nadzieję, że nasza otwartość oraz chęć niesienia pomocy stanie się inspiracją
dla innych i wspólnie sprawimy, że coraz więcej dzieci zobaczy świat w lepszych barwach.

 

Pomaganie dzieciom przynosi nam mnóstwo radości, satysfakcji i daje poczucie, że troszczymy się o dzieci najlepiej jak potrafimy. Jako marka akcesoriów dla niemowląt DYDUŚ® chcemy przyczynić się do tego, aby dzieciństwo każdego dziecka było spokojne i radosne. Dla nas zdrowie i prawidłowy rozwój każdego dziecka jest tak samo ważny, dlatego nie zapominamy o dzieciach z rodzin uchodźczych i imigrantów w Polsce.

Z ogromną przyjemnością przekazaliśmy najpotrzebniejsze akcesoria dla niemowląt marki DYDUŚ® najmłodszym dzieciom będącym pod opieką Centrum Inicjatyw Międzykulturowych. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom ośrodków dla cudzoziemców i otoczyć troską ich dzieci, umożliwiając dalszy rozwój z produktami marki DYDUŚ®, które wzbogacają radosny okres dzieciństwa.

Naszymi działaniami, a szczególnie współpracą ze Stowarzyszeniem Centrum Inicjatyw Międzykulturowych chcielibyśmy uwrażliwić społeczeństwo polskie na problemy uchodźców i pogłębić tolerancję wobec innych kultur.

Razem możemy podarować radość i nowe możliwości dzieciom rodzin cudzoziemców!

Pomaganie innym jest naszym naturalnym odruchem dlatego, jako właściciel marki akcesoriów dla niemowląt Dyduś z dumą i radością przyjęliśmy informację, że moglibyśmy wesprzeć Czworaczki z Grodziska Mazowieckiego.

Czworaczki, a dokładnie: Amelka, Asia, Klaudia i Dominik szczęśliwie przyszły na świat 16 stycznia 2010roku. Dzieci urodziły się w 29 tygodniu ciąży. Jest to kolejna czwórka maluchów, która stała się naszymi podopiecznymi i której z radością przekazujemy akcesoria marki Dyduś.

Czujemy się odpowiedzialni za szczęście, zdrowie i prawidłowy rozwój Państwa dzieci dlatego naszą troską i realną pomocą staramy się obdarowywać najczęściej jak potrafimy.

 

 

Zastanawiasz się jak dbać o zdrowie malucha i mieć więcej czasu dla siebie? Zależy Ci także by zagwarantować swojemu maleństwu produkty o najwyższym standardzie przy zachowaniu najniższej ceny?
Wszystkie młode mamy pragniemy poinformować o specjalnym programie rabatowym organizowanym przez Apteki "Dbam o Zdrowie" w ramach akcji "dla Mamy i Maleństwa". Udział w tej prestiżowej akcji bierze także polska marka Dyduś, zdobywca prestiżowej nagrody Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2009.
Specjalna karta programu zapewnia aż 10% rabatu na akcesoria dla niemowląt marki DYDUŚ. Dzięki temu już dziś możesz nabyć bestsellery marki Dyduś, m.in. butelki antykolkowe, kubki niekapki, gryzaki oraz smoczki po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Karty programu honorowane są przez ponad 1500 Aptek Dbam o Zdrowie na terenie całej Polski.
Wszystkie mamy w ciąży lub z małym dzieckiem serdecznie zapraszamy do przystąpienia do programu rabatowego i odwiedzenia Aptek "Dbam o Zdrowie" oraz zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty produktowej marki Dyduś. Akcesoria dla niemowląt DYDUŚ pomogą zadbać o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

 

 

 

 

7 lipca 2005 roku urodziły nam się Czworaczki. Jest to kolejna czwórka maluchów, która szczęśliwie przyszła na świat w naszym szpitalu - poprzednie Czworaczki urodziły się niemal dokładnie dwa lata temu w czerwcu 2003 roku. Rodzice dzieci Aleksandra i Grzegorz Sosnowscy pochodzą z Opola, a warszawski szpital przy ul. Karowej wybrali bo chcieli zapewnić bezpieczeństwo ciąży i dzieciom - przyznaje mama Czworaczków. Dzieci urodziły się w 33 tygodniu ciąży. Pierwsza przyszła na świat Blanka, ważyła 1630 g, drugi był Jaś - 1930 g, trzeci Maksym - 1680 g, czwarty Oliwier - 1720 g. (...)
21 lipca w szpitalu odbyła się uroczystość na cześć czwórki rodzeństwa - Blanka, Jan, Maksym i Oliwier zostali oficjalnie przedstawieni licznie zgromadzonym gościom. Wśród oficjalnych gości nie zabrakło również prezydentów Warszawy i Opola - Lecha Ka- czyńskiego i Ryszarda Zembaczyńskiego. (...) Uroczystość na cześć Czworaczków była okazją do wręczenia przygotowanych przez firmy prezentów. (...) AB Berren Handlowy - przekazała Czworaczkom produkty serii Dyduś - butelki do karmienia, smoczki na butelki, do uspokajania, śliniaczki, talerzyki podgrzewane, sztućce dla dzieci, gryzaczki do ozię- bienia dziąseł podczas ząbkowania, gryzaczki oziębiające z grzechotką dyduś.

 

 

Spośród całego grona rozmaitych inicjatyw prospołeczno-charytatywnych podejmowanych przez markę Dyduś szczególnie ciepło wspominamy współpracę z Polskim Czerwonym Krzyżem. Cieszymy się, iż mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym ofiarowując dar rzeczowy dla Zarządu Głównego PCK.

 

strona głównaproduktymarkawydarzeniaporadykontakt
BlanX MedSAL29BiorepairAngelicaWszystko o zębach